Вітаємо відвідувачів нашого інтернет-магазину. Хочемо представити для ВАС наш ТОП ПРОДАЖІВ, НОВИНКУ бензопилу RORX CS5802.
Бензопила ланцюгова призначена для швидкої та ефективної обрізки чагарника та гілок у саду, а також спилювання дерев та розпилювання їх на колоди як у домашніх умовах, так і у лісі.
Вона досить потужна для розпилювання дров та колод будь-якого діаметра. Такий надійний помічник поміщається в гаражі не займаючи багато місця, зручно перевозити в автомобілі,а якщо ви займаєтесь лісництвом, можете не переживати за результат тому, що вона впораєьбся на всі 100%.А її вага, яка складає всього 5кг не скалде вам труднощів в транспортуванні в будь-яке місце.
Бензопила ось вже на протязі довгого часу є незамінним помічником у власників приватних будинків і дач, так як з її допомогою можливо досить швидко, не докладаючи особливих зусиль заготовляти дрова, здійснювати будівельні роботи та інше., щоб Ви не витрачали багато часу на пошуки якісного і надійного інструменту рекомендуємо Вам придбати Бензопилу RORX CS5802.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ бензопили RORX CS5802
- Навідміну від CS5800 бензопила CS 5802 йде з покращених металічних матеріалів.
- У машині використовується бензин, змішаний з маслом у співвідношенні 25: 1, марка масла - 10w-30 об'єм циліндра 58 куб.
- Ручний пуск з віддачею здійснюється досить м'яко і без особливих зусиль з боку користувача
- Легка вага, але високі характеристики.
- Компактний дизайн, сучасний дизайн, гнучкість у використанні.
- Верстат виготовлений з високоякісних матеріалів з високою міцністю.
- Простота використання, швидкість і зручність.
- Висока продуктивність, стабільна робота.
- Зручне зберігання.
Серійне оснащення
- Праймер(підкачка бензину)
- Антивібраційна система + пружина
- Гальма для моментальної зупинки ланцюга
- Передня, задня захист рук
- Шипований бампер
- Важіль Блокування запуску
- Одноважільне управління
- Бічна натяжка ланцюга
- Система змащення ланцю

Характеристики:
- Тип двигуна: 2-тактний одноциліндровий з повітряним охолодженням;
- Потужність двигуна: 2,6 кВт;
- Об'єм циліндра: 58 (см3);
- Об'єм паливного бака: 0,55 л;
- Об'єм масляного бака: 0,26 л;
- Модель карбюратора: RORX;
- Тип карбюратора: з діафрагмою;
- Карбюратор: з підкачуванням;
- Тип стартера, що використовується в бензопилі: ручний;
- Швидкість обертання колінчастого валу на холостому ходу: 3000 об/хв;
- Максимальна швидкість обертання колінчастого валу: 11000 об/хв;
- Рівень звукового тиску: 103 дБ;
- Тип свічки запалювання використовуваної у двигуні: L7T;
- Система запалення: електронне запалення;
- Час гальмування ланцюга: 0.11 с;
- Крок пиляльного ланцюга бензопили: 325";
- Довжина напрямної шини: 16'';
- Пристрій натягу пиляльного ланцюга: фронтального типу;
- Вага бензопили (пила без напрямного полотна та ланцюга, порожній бак: 5 кг.;
- Зовнішні розміри: 525х270х290 мм;
- Виробник: RORX;
- Країна виробник: КНР;
- Гарантия: 12 месяцев
Комплектація:
- Бензопила;
- Набір інструментів для швидкої зміни оснастки;
- Ємність для змішування паливної суміші;
- Інструкція з експлуатації;
- ланцюг 0.325/64 см.;
- Чохол для пильної шини;
- Шина 16"

Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Длина шины | 16 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 7500 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.4 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.11 сек |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 669,60 ₴






