Вона досить потужна для розпилювання дров та колод будь-якого діаметра. Такий надійний помічник поміщається в гаражі не займаючи багато місця, зручно перевозити в автомобілі,а якщо ви займаєтесь лісництвом, можете не переживати за результат тому, що вона впорається на всі 100%.А її вага, яка складає всього 5кг не скалде вам труднощів в транспортуванні в будь-яке місце.
Бензопила ось вже на протязі довгого часу є незамінним помічником у власників приватних будинків і дач, так як з її допомогою можливо досить швидко, не докладаючи особливих зусиль заготовляти дрова.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку . Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ бензопили RORX CS3800: - У машині використовується бензин, змішаний з маслом у співвідношенні 25:1, марка масла – 10w-30 об'єм циліндра 45 куб. - Ручний пуск із віддачею здійснюється досить м'яко і без особливих зусиль з боку користувача - Легка вага, але найвищі характеристики. - Компактний дизайн, сучасний дизайн, гнучкість у використанні. - Верстат виготовлений із високоякісних матеріалів з високою міцністю. - Простота використання, швидкість та зручність. - Висока продуктивність, стабільна робота. - Зручне зберігання.
Всі моделі бензопил поставляються в базовій комплектації, тобто:
-Шина 11,5"
-Ланцюг 3/8LP-43
-Чохол універсальний набором інструменту для швидкої зміни оснастки
-Чашей для змішування палива
-Інструкцією
-І іншими корисними аксесуарами.

Характеристики: - Тип двигуна: 2-тактний одноциліндровий з повітряним охолодженням; - потужність двигуна: 2,2 кВт; - Об'єм циліндра: 38 (см3); - Об'єм паливного бака: 0,55 л; - Об'єм масляного бака: 0,26 л; - модель карбюратора: RORX; - Довжина напрямної шини: 11,5''; - Ланцюг: 3/8LP-43; - тип карбюратора: з діафрагмою; - Карбюратор: з підкачуванням; - Тип стартера, що використовується в бензопилі: ручний; - швидкість обертання колінчастого валу на холостому ходу: 3000 об/хв; - максимальна швидкість обертання колінчастого валу: 11000 об/хв; - рівень звукового тиску: 103 дБ; - Тип свічки запалювання використовуваної у двигуні: L7T; - система запалення: електронне запалення; - час гальмування ланцюга: 0.11 с; - крок пиляльного ланцюга бензопили: 325"; - пристрій натягу пиляльного ланцюга: фронтального типу; - вага бензопили (пила без напрямного полотна та ланцюга, порожній бак: 5 кг.; - зовнішні розміри: 380х200х180 мм; - Виробник: RORX; - Країна виробник: КНР; - Гарантія: 12 місяців Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5 кг |
| Длина шины | 11.5 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 38 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.2 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.11 сек |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
- Цена: 4 114 ₴





