Бензинова бензопила Huspanda CS75 спеціально розроблена для розпилювання великих стовбурів дерев або дерев'яних брусків, що дозволяє економити час і працю. Продукція виготовляється за сучасною японською технологією з високою точністю, що забезпечує оптимальну ефективність роботи і довгий час використання. Бензопила Huspanda CS-75 з автоматичним запалюванням, компактний паливний бак, легко запускається, виробник подбав проантивібраційну систему з гумової системою амортизатора і спеціально оброблена ланцюгова шина з високою активністю.
Бензопила Huspanda CS75 виготовлена з міцних матеріалів, здатних витримувати суворі умови роботи. Руків'я спроектована таким чином, щоб не ковзати, та не викликає втому рук при тривалому утримуванні, а також робить управління більш легким, гнучким і безпечним. Виробники врахували різні фактори та виготовили надійну та безпечну річ,яка знадобиться у вашому господарстві.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!

ОСОБЛИВОСТІ бензопили HUSPANDA CS 75
- У машині використовується бензин, змішаний з маслом у співвідношенні 25: 1, об'єм циліндра 60 куб.
- Ручний пуск з віддачею здійснюється досить м'яко і без особливих зусиль з боку користувача
- Легка вага, але високі характеристики.
- Компактний дизайн, сучасний дизайн, гнучкість у використанні.
- Верстат виготовлений з високоякісних матеріалів з високою міцністю.
- Простота використання, швидкість і зручність.
- Висока продуктивність, стабільна робота.
Серійне оснащення
- Праймер(підкачка бензину)
- Антивібраційна система
- Гальма для моментальної зупинки ланцюга
- Передня, задня захист рук
- Шипований бампер
- Важіль Блокування запуску
- Одноважільне управління
- Бічна натяжка ланцюга
- Система змащення ланцюга
- Бічна натяжка ланцюга
Комплектація:
- Бензопила;
- Набір інструментів для швидкої зміни оснастки;
- Ємність для змішування паливної суміші;
- Інструкція з експлуатації;
- Ланцюг;
- Чохол для пильної шини;
- Шина 16"

Характеристики:
- Тип двигуна: 2-тактний одноциліндровий з повітряним охолодженням;
- Потужність двигуна: 2,8 кВт;
- Об'єм циліндра: 60 (см3);
- Об'єм паливного бака: 0,55 л;
- Довжина напрямної шини: 18'';
- Ланцюг: 45 см;
- Тип карбюратора: з діафрагмою;
- Карбюратор: з підкачуванням;
- Тип стартера, що використовується в бензопилі: ручний;
- Швидкість обертання колінчастого валу на холостому ходу: 3000 об/хв;
- Максимальна швидкість обертання колінчастого валу: 11000 об/хв;
- Рівень звукового тиску: 103 дБ;
- Тип свічки запалювання використовуваної у двигуні: L7T;
- Система запалення: електронне запалення;
- Час гальмування ланцюга: 0.11 с;
- Крок пиляльного ланцюга бензопили: 325";
- Пристрій натягу пиляльного ланцюга: фронтального типу;
- Вага бензопили (пила без напрямного полотна та ланцюга, порожній бак: 5,5 кг.;
- Виробник: HUSPANDA;
- Країна виробник: КНР;
- Гарантия: 12 месяцев
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Длина шины | 18 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 60 куб. см |
| Мощность двигателя | 2 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 4 884 ₴






