Новий завіз акумуляторів 2022 року

Інформація про оприскувач:
Акумуляторний обприскувач 16 літрів Plant Mate – один з найкращих представників у своєму роді.
Місткий бак з об'ємом 16 літрів, невеликі габарити і ергономічний дизайн вдало втілені в легкому апараті, експлуатація якого не складе особливих труднощів. Конструкція розроблена таким чином, щоб робота з обприскувачем була максимально комфортною для користувача. Збалансований розподіл ваги, зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах, забезпечать тривалу роботу та відсутність втоми – для тривалої обробки великих площ та досягнення найкращих результатів.
Акумулятор ємністю 8 Ач забезпечить користувача роботою тривалістю до 4 годин, а робочий тиск 2-4 бар та система дозування розпилення дозволять чітко контролювати процес обприскування, економно витрачаючи використовуваний препарат. Автоматична помпа позбавить необхідності нагнітати тиск у пристрої вручну.
Обприскувач комплектується зарядним пристроєм, мірною склянкою для точного дозування препарату та розпилювальною трубкою з трьома змінними соплами для максимальної зручності розпилення в різних умовах.Обприскувач призначений для хімічної боротьби зі шкідниками та хворобами садів, виноградників, овочевих та інших культур. Може також використовуватися для дезінсекції, дезінфекції, побілки, миття вікон, стін та інших цілей.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ОПРИСКУВАЧ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний оприскувач перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!

Головні переваги обприскувача 16 літрового спреєра:
- Автоматичний помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Невеликі габарити
- Ергономічне виконання
- Безшумна робота
- Економна витрата препарату
- Зручні регульовані шлейки
- Повна комплектація
Характеристики:
- Робочий об'єм 16 л.
- Витрата рідини 0,3-1,5 л/хв.
- Робочий тиск 0,15 - 0.4 МПа.
- Потужність електродвигуна 12V 10А.
- Телескопічна штанга 650-1100 мм.
- Вага обприскувача 5,9±0,05 кг.
- Безперервна робота: 4 год.
- Розмір упаковки: 400 х 180 х 535 мм
- Упаковка: кольорова коробка
- Дальнобійність розпилення струменя при робочому тиску не менше 1,8 м-коду.
- На один повний заряд акумулятор вистачає в середньому 250-300 л.
- Обприскувач електричний працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою
- 12 В. Заряду акумулятора достатньо для 4-4,5 годин безперервної роботи.
- Тип насоса: Діафрагмовий
- Акумулятор: 8 Ач/12 В.
- Об'єм бака: 16 л
- Робочий тиск: 4 бар
- Тривалість роботи без заряджання: 4 год.
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см
Обприскувач з розпилювальною трубкою;
Три знімні розпилювальні сопла;
Зарядний пристрій.
Вага: 6,5 кг
Гарантія: 12 місяців
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Andar |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Объем бака | 16 л |
| Длина распылительной трубки | 11 см |
| Длина шланга | 110 см |
| Производительность | 1.5 литр/мин |
| Общий вес | 6 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 35 град. |
| Цвет | Зелёный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
- Цена: 2 500 ₴





