
Обприскувач ранцевий акумуляторний Electric Sprayer 3WBD - 16L -це дуже простий і надійний інструмент для обробки рослин! Велика перевага даної моделі,це не висока ціна,в порівнянні з бензиновими аналогами.
-Обприскувач електричний, працює від вбудованої акумуляторної батареї 12В, і вбудованого насоса який нагнітає рідину. Заряду акумулятора вистачає до 5 годин безперервної роботи. Заряджається всього за 2 години! Стежити за зарядом легко, на обприскувачі встановлений вольтомметр.
- Заряджається батарея від мережі 220В
- Дуже зручна спинка, спеціально продумана з дірочками для вентиляції!
- Далекобійність розпилення струменя при робочому тиску 1,8 м.
- Вага обприскувача 5 кг
- Бак для рідини на 16л.
- На бачку велика горловина, зручно заливати рідини ,є захисне ситечко, запобігає попадання сміття.
- Хороша залізна вудка довжиною 1 м.
- У комплекті є форсунки 3
- Щоб почати роботу, потрібно просто натиснути кнопку!
Основні характеристики:
- Колір Синій
- Тип обприскувача Акумуляторний (електричний)
- Джерело живлення Акумуляторний
- Тип насоса: Діафрагмовий
- Робочий тиск 0,15 - 0.4 МПа.
- Робочий об'єм 16 л.
- Телескопічна штанга 650-1100 мм
- Витрата рідини 0,3-1,5 л/хв.
- Безперервна робота: 3,5-4ч
- Максимальна температура рідини: 35 C
- Розмір упаковки: 400 х 180 х 535 мм
- Вага обприскувача 5,9 ± 0,05 кг
- Упаковка: кольорова коробка

Комплектація:
- Обприскувач з розпилювальної трубкою
- Розпилювальні насадки-3 шт.
- Наплічні ремені
- Сітчастий фільтр
- Зарядний пристрій
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ОПРИСКУВАЧ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний оприскувач перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
Ми працюємо задля підтримання економіки нашої неньки України,СЛАВА УКРАЇНІ.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Дальность/радиус опрыскивания | 1.8 м |
| Объем бака | 16 л |
| Длина распылительной трубки | 110 см |
| Производительность | 1.5 литр/мин |
| Общий вес | 6.5 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Максимальная температура распыляемой жидкости | 35 град. |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Продолжительность автономной работы | 5 час |
| Напряжение | 12 В |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
- Цена: 2 800 ₴






