
Ланцюгова бензопила Zetor ВР52 НОВИНКА! 2 шини 2 цепи, по 45 см"
5 300 ₴
4 770 ₴
- Готово к отправке
- Код: 52
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ланцюгова бензопила Zetor ВР52 НОВИНКА! 2 шини 2 цепи, по 45 см"»
Ми підготували для ВАС МАКИСМАЛЬНО ВИГІДНУ ПРОПОЗИЦІЮ! Подвійна комплектація (2 шини, 2 ланцюги)Ланцюгова пила професіонального класу ZETOR від Чеського виробника з новим дизайном вже доступна для придбання. Дана модель потішить вас якістю і НОВОЮ ЦІНОЮ! Мотопила була зроблена за всім стандартам безпеки і якості. Невелика вага і точне балансування, покращена антивібраційна система полегшують роботу оператора, знімають навантаження з рук і спини. Це дозволяє працювати тривалий час без втоми рук і спини.Дана модель має економним і надійним карбюратором що гарантує легкий запуск і стабільну роботу в будь-яку погоду. Потужність двигуна 4,5 кВт дозволяє впоратися з будь-яким навантаженням. Автоматичне мастило ланцюга захистить ріжучу частину інструменту від передчасного зносу і поломки. Шина 45 см дозволяє пиляти дерево діаметром до 90 див. За роботу відповідає двотактний двигун з підвищеним моторесурсом 5+ років.
Краще співвідношення ціни та якості, відмінні технічні характеристики, хороші відгуки покупців і відмінна комплектація. ZETOR BP52 кращий вибір за невеликі гроші!
* Фермерських та садівничих господарств.
* Лісників, лісозаготівельних організацій.
* Будівельним організаціям та приватним які працюють на замовлення.

- Потужний мотор;
- Блокування кнопки включення;
- Хромований поршень, на 2 кільця;
- Зручний корпус;
- Прогумована ручка;
- Високий рівень безпеки;
- Розбірна зірка;
- Легкий старт;
- Праймер;
- Повітряний фільтр;
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
· Характеристики:
· Объем двигателя - 52.0 (куб. см),
· Мощность двигателя - 4,5 кВт (6,1 л.с),
· Емкость топливного бака - 0.55 (мл),
· Длина шины - 45.0 (мм)
· Шаг цепи - 0.325",
· Количество оборотов - 9500.0 (об/мин),
· Объем масляного бака - 260.0 (мл).
· Гарантия 12 мес
-Бензопила ZETOR BP 52;
-1 шина 45 см;
-1 ланцюг 325 крок;
-мікстура для змішування масла з бензином;
-інструменти для збірки;
-захисний чохол на шину;
-картонна коробка;
-інструкція українською мовою (паспорт);
-гарантійний талон всередині інструкції!;
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Zetor |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 9500 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 6.1 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 770 ₴







