ТопПодарок
-10%

МОТОКОСА Zetor BC-55 ZETOR GARDEN
4 700 ₴
4 230 ₴
- В наличии
- Код: BC55
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 88 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «МОТОКОСА Zetor BC-55 ZETOR GARDEN»
!!!ТОП ПРОДАЖІВ!!!МОТОКОСА Zetor BC-55 ZETOR GARDEN!!!ТОП ПРОДАЖІВ!!!
Мотокоса бензинова Zetor BC-55 була створена для ефективної обробки трави як для профі так і для любителів. Важливо вибрати правильний інструмент, який стане потужним інструментом для обробки як маленький ділянок, так і великих, і не з ярликом "відпрацював сезон - на смітник". Саме Мотокоса Zetor BC-55 відмінно працює завдяки своєму двотактних двигунів, який заправляється паливної сумішшю бензину і масла. Ми намагаємось підбирати МаКСимально те, що потрібно Вам - якісний, легкий, зручний для роботи і при цьому не поступається гучним брендам тріммер, який не вдарить по кишені! Все це є в нашій новенької Мотокоси Zetor BC-55. Від перенапруги при високих навантаженнях двигун захищений системою повітряного охолодження. Інструмент відрізняється зручністю в експлуатації — вигин ручок став вдосконаленим і природним для рук, а замість традиційних одноплечевого ременя інструмент оснащений двухплечевым ременем яскравого кольору.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкою. При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Характеристика:
2х тактна коса;
двигун 52 см3;
мощность 4.1 кВт;
Гарантія 24 міс,
штанга 26 мм.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мотокоса ZETOR BC 55
- Штанга
- 1 шпуля
- 1 ніж 3лопасти
- Побідитовий ніж 1 шт
- Ранцевий ремінь 1 шт
- Інструкція
- Мірна баночка
- Набір інструментів
- Масло Садко 2х тактное
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон на 24 міс.
- Кожух

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zetor |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 230 ₴







