
Бензопила Makita DC 6100
4 800 ₴
4 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6100
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила Makita DC 6100»
Дорогі наші покупці,та відвідувачі магазину до вашої уваги MAKITA DC6100.
Бензопила Makita DC 6100 відноситься до професійного класу, здатна витримувати будь-яке навантаження. Завдяки високій зносостійкості комплектуючих запчастин у моделі, а саме - хромоване покриття поршневої групи, армований циліндр двигуна, двоступінчасте очищення повітря, її термін експлуатації дуже тривалий, а сама пилка охарактеризована безвідмовною роботою, що робить її незамінною для будь-якого господарства.
Створено дану пилку на основі 2-х тактного двигуна потужністю 4 к.с., що дозволяє набирати високі обороти до 11000 об/хв, що сприяє ефективному виконанню поставленого завдання. Об'єм двигуна становить 52 куб. Робоча довжина шини становить 45 см. Змащення ланцюга здійснюється автоматично, що суттєво збільшує термін служби шини та ріжучого ланцюга. Швидкість обертання ланцюга дорівнює 20 м/с. У разі віддачі або зворотного удару спрацьовує аварійне гальмо, яке моментально зупиняє
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!

- Потужний двотактний двигун;
- Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації;
- Покриття циліндра та поршня хромоване;
- Армований циліндр двигуна;
- Два компресійні кільця на поршні;
- Посилений кривошипно-шатунний механізм двигуна;
- Легкий та міцний картер двигуна з магнієвого сплаву;
- Прогумована ручка;
- Антивібраційна система;
- Механічний гальмо ланцюга;
- Захист від зворотного удару;
- Посилений стартер;
- Поліпшена система запалення;
- Металеві кулачки на храповому колесі;
- Адаптація до низької якості палива;
- Швидкознімний фільтр повітря (полегшує обслуговування інструменту)
- Бензопила Makita DC 6100 - 1шт;
- Шина 450мм (18) - 1шт;
- Чохол на шину – 1шт;
- Ланцюг 72 зуба - 1шт;
- Зуби - 1шт;
- Набір ключів (Т-подібний ключ 13х19 мм, шестигранний ключ 3 мм, - шестигранний ключ 4 мм, викрутка, напилок) - 1 комп;
- Мірний бачок для змішування бензину з олією - 1шт;
- Інструкція з експлуатації;
- Коробка картонна.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Нет |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 1 сек |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 320 ₴







