ТопПодарок

Закажи и получи подарокВы экономите 88 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила Makita 6814 RVK»
!!!ТОП ПРОДАЖІВ!!! Бензопила Makita 6814 RVK!!!ТОП ПРОДАЖІВ!!!

До вашої уваги професійна бензопила Makita 6814 RVK.Ця модель має досить велику потужність, щоб впорається з будь-якими завданнями з розпилювання деревини. За допомогою цієї бензинової пилки можна розпиляти товсті колоди, заготовити дрова на зиму, розчистити ділянку, також її часто використовують в дерев'яному будівництві.Даній моделі надають перевагу: професійні теслі, вальщики лісу, комунальники. Пила завоювала свою популярність завдяки високій надійності, відмінним технічним характеристикам і оптимальною ціною. Пилкою можна працювати тривалий час завдяки її гарній системі охолодження, також слід зазначити, що ця модель дуже економічна і споживає зовсім небагато палива, завдяки цьому паливного бака вистачає на тривалий час.Ця модель користується великим попитом і має відмінні відгуки.Завдяки своїм відмінним характеристикам і надійності є одним з кращих серед варіантів недорогого напівпрофесійного інструменту.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
Технічний опис бензопили MAKITA 6814 RVK:
- двигун двотактний одноциліндровий
- об'єм двигуна-52 см 3
- потужність двигуна 3700 Вт
- тип свічка запалювання
- остуживание двс : повітряно-примусове
- місткість масляного бака 0.26
- місткість паливного бака 0.55 л. л.
- шина 45 см
- тип масла 2-х тактное
-рівень шуму 110 (дБ)
- двигун двотактний одноциліндровий
- об'єм двигуна-52 см 3
- потужність двигуна 3700 Вт
- тип свічка запалювання
- остуживание двс : повітряно-примусове
- місткість масляного бака 0.26
- місткість паливного бака 0.55 л. л.
- шина 45 см
- тип масла 2-х тактное
-рівень шуму 110 (дБ)

Комплектація:
Бензопила
Шина 45см
Ланцюг 45см
Набір інструментів
Мірна баночка
Інструкція
Гарантія 12 міс.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 550 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 576 ₴







