ТопПодарок
-10%

Бензопила Makita DCS 55 R
4 800 ₴
4 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: 55R
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 88 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила Makita DCS 55 R»
Бензопила Makita DCS 55 R

Бензопила забезпечить швидку розпилювання сухої і мокрої деревини різного роду і конфігурації, ідеально підійде для заготівлі дров при розпилі колод великих і середніх діаметрів, валянні дерев. Незамінний помічник у приватному секторі, садівничому і фермерському господарстві, на будівництві і лісозаготівлі. Бензопила Makita DCS 55R має добрі відгуки серед споживачів, завдяки відмінному поєднанню високої потужності, якісного складання і доступної ціни.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку. Кожна БЕНЗОПИЛА перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступний товар зі знижкою 5%!
Головні особливості цієї моделі:Потужний двотактний двигун номіналом 4,2 кВт
Посилена поршнева група, з ресурсом до 8 років експлуатації
Покриття циліндра і поршня хромоване
Два компресійних кільця на поршні
Посилений кривошипно-шатунний механізм двигуна
Легкий і міцний картер двигуна з магнієвого сплаву
Ударостійкий пластик
Прогумована ручка
Антивібраційна система
Автоматична змащення ланцюга
Механічний гальмо ланцюга
Захист від зворотного удару
Посилений стартер
Покращена система запалювання
Металеві кулачки на храповом колесі
Збалансована конструкція
Адаптація до низької якості палива
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту)
Посилена поршнева група, з ресурсом до 8 років експлуатації
Покриття циліндра і поршня хромоване
Два компресійних кільця на поршні
Посилений кривошипно-шатунний механізм двигуна
Легкий і міцний картер двигуна з магнієвого сплаву
Ударостійкий пластик
Прогумована ручка
Антивібраційна система
Автоматична змащення ланцюга
Механічний гальмо ланцюга
Захист від зворотного удару
Посилений стартер
Покращена система запалювання
Металеві кулачки на храповом колесі
Збалансована конструкція
Адаптація до низької якості палива
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту)
Комплектація товару:
Пила Makita DCS 55R
Шина 45 см
Ланцюг 325 крок
Інструкція користувача
Захисний чохол на шину
Набір інструментів для збірки
Масло 1 л.
Пила Makita DCS 55R
Шина 45 см
Ланцюг 325 крок
Інструкція користувача
Захисний чохол на шину
Набір інструментів для збірки
Масло 1 л.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 10000 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Вес | 5.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 320 ₴








