
Бензопила HITACHI CS 45Y
4 300 ₴
3 870 ₴
- Готово к отправке
- Код: CS4Y
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила HITACHI CS 45Y»
Модель Hitachi CS 45 Y відноситься до професійних пил нового покоління, в яких враховані останні технологічні новинки, а саме: легкий старт, антивібраційна система, автоматична змащення ланцюга, точне регулювання подачі масла, наявність праймера!
Хочемо детальніше розповісти про дану модель, яка значно спростить вам життя:


Потужність даної пили складає 4,2 кВт (5,7 л. с) це неймовірні дані для такої, здавалося б, тендітної моделі. Високий центр ваги і дуже низький рівень вібрації сприяє зручності в роботі. Мотопила розганяється до 12000 об/хв, а наявність праймера забезпечить Вам легкий старт і безпечну роботу з інструментом.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Бензопила перевіряється на наявність несправності перед відправкою. При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Основні характеристики:
- Потужність двигуна: 4,2 кВт
- Потужність двигуна в кінських силах: 5,7 к.с.
- Об'єм двигуна: 52 куб.см
- Обороти двигуна при максимальній потужності в хв: 12000 об / хв
- Вага інструменту без шини і ланцюга: 5 кг
- Вага в зборі: 6,2 кг
- Обсяг паливного бака: 550 мл
- Обсяг масляного бака: 240 мл
- Гарантія: 12 міс
Комплектація:
- Бензопила Hitachi CS 45 Y
- шина 45 см - 1 шт
- ланцюг 325 крок - 1 шт
- набір ключів для збирання та обслуговування пили
- баночка для змішування бензину з маслом
- наполегливі зуби
- захисний чохол для шини
- Картонна коробка
- Інструкція користувача
- Гарантійний талон і чек з печаткою
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hitachi |
| Страна производитель | Япония |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 12000 об/мин |
| Объем масляного бака | 240 мл |
| Вес | 6.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 5.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 870 ₴








