
Бензопила HITACHI DKS 52
4 400 ₴
3 960 ₴
- Готово к отправке
- Код: DKS52
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила HITACHI DKS 52»

· Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації
· Антивібраційна система
· Плавний запуск
· Спрощений доступ до фільтра
· Надійний потужний двигун
· Автоматична мастила ланцюга
· Механічний гальмо
· Захист від віддачі
· Покращена система запалювання
· Поршень 2 кільця
Праймер для швидкогоТехнічний опис бензопили Hitachi DKS 52 :
- двигун 2х тактний
- країна виробник: Польща
- об'єм двигуна 52 (див. куб.)
- Потужність двигуна 5.2 кВт
- тип запалення свічка
- остуджування двс: повітряно-примусове
- Місткість масляного бака 0.26
- Місткість паливного бака 0.55 л. мл
- шина 45 СМ
- тип олії 2-х тактне
-Рівень шуму 110 (дБ)

Комплектація:
Пила,
шина 45 см,
ланцюг 325 крок,
Набір інструментів,
Мікстура для змішування масло з бензином,
картонна коробка,
гарантія,
інструкція універсал,
завзяті зуби - 1шт.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Скорость вращения цепи | 11 м/сек |
| Количество оборотов | 10500 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 7.07 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 560 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 960 ₴







