
Бензопила HONDA FGS-125
6 400 ₴
5 952 ₴
- Готово к отправке
- Код: FSG125
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила HONDA FGS-125»
Конструктивні особливості бензопили Forte:
Бензинова пилка Forte оснащена 300 мм шиною з ланцюгом кроком 0.375 (3/8) дюйма. Завдяки невеликій вазі пилки, всього 4 кг, оператор не відчуває сильного фізичного навантаження. Працювати пилкою досить просто тривалий час, навіть на висоті при обрізанні, наприклад, гілок на дереві.
Впровадження системи легкого старту оснащення бензинової ланцюгової пилки Forte дозволило зменшити зусилля для запуску двигуна. Вам не потрібно нічого смикати – просто плавно витягніть шнур для запуску.
Зниження вібрації під час роботи пили Forte – важливе питання, яке виробник вирішив шляхом встановлення спеціальних амортизаторів (демпферних опор). Крім цього, апарату не загрожує перегрів, корозія та передчасне зношування. Впевненість у цьому дає система автоматичного мастила ланцюга (регульований масляний насос).
Ефективне аварійне гальмо ланцюга. У разі віддачі або «зворотного удару» гальмо ланцюга спрацьовує за 0,12 с, рух ланцюга при цьому негайно припиниться
· Висока продуктивність;
· Широкий спектр застосування;
· Потужний двотактний двигун (3.00 л.с.);
· Безключовий натяг ланцюга: ні
· Система повітряного охолодження;
· Система автоматичного мастила ланцюга;
· функція легкого старту;
· Невисокий рівень вібрацій;
· Аварійне гальмо ланцюга при «зворотному ударі».

Характеристики будуть наведені нижче
Комплектація:
Пила,
шина ОРЕГОН 30 см,
ланцюг 325 крок орегон,
Набір інструментів,
Мікстура для змішування масло з бензином,
картонна коробка,
гарантія,
інструкція універсал,
завзяті зуби - 1шт.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Honda |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 300 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 9000 об/мин |
| Объем масляного бака | 230 мл |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 25.4 куб. см |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 230 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 5 952 ₴







