ТопПодарок
-6%

Закажи и получи подарокВы экономите 88 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Goodluck GL 4300BC»
Топ продажів!!!Goodluck GL 4300BC (червоний корпус) Топ продажів!!!

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип двигуна - 2-х тактний
Потужність двигуна – 3,0 кВт
Швидкість двигуна – 9000 об/хв
Об'єм циліндра - 43 см3
Місткість паливного бака - 1,2 л
Ріжуча система – ніж
Ширина прокосу - 415 мм.
Тип штанги – пряма
Регулювання висоти ручки - так
Додаткова ручка - U-подібна
Плечовий ремінь - так
Вага – 7,5 кг

Комплектація:
Коса, штанга 26 мм 1 шт,
шпуля з ліскою 1 шт,
ніж 3 лопаті 1 шт,
кріплення ручок та кожуха,
ручка газу,
редуктор нижній та верхній по 1 шт,
мікстура для змішування,
набір ключів для складання,
захисний кожух,
інструкція універсал,
гарантійний талон та чек з печаткою
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 4.08 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Длина | 1650 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Складная ручка | Нет |
| Регулировка ручки по высоте | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Нет |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
Информация для заказа
- Цена: 3 948 ₴








