
Мотокоса MAKITA EBH 341 U
6 800 ₴
6 460 ₴
- Готово к отправке
- Код: EBH341U
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокоса MAKITA EBH 341 U»
Бензинова мотокоса Makita EBH341U відмінний варіант помічника в саду / на дачі.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Коса дозволяє швидко скосити траву у віддалених від електромережі місцях. Дана модель від славнозвісного марки MAKITA ідеально підходить для тривалої роботи на великих ділянках, а також з легкістю впоратися з роботою на маленьких дачних і садових ділянках. Бензиновий інструмент оснащений чотиритактним двигуном, потужністю 1,07 кВт. (1,45 к.с). Об'єм двигуна 33,5 см3, Паливний бак - 0,65 л. Масляний бак 0,08л. За хвилину роботи здійснює 10000 обертів. Швидко почати роботу дозволяє система запалювання з праймером легкий старт. Для роботи використовується бензин і масло.
Ефективно працює з жорсткими травами і бур'янами завдяки своєму ножа в комплектації. Додатково можна придбати 40-ка лопатевої ніж з побідитовою напайкою. Діаметр косіння ножем, який йде в комплекті (3 лопаті) = 255 мм. У комплекті також є: Захисний кожух, він оберігає ріжучу головку. Велосипедна рукоятка, вона має гумові накладки для комфортної роботи. Ранцевий ремінь на два плеча, для більш зручної роботи і меншого навантаження на спину.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкою.
Особливості мотокоси:
- надійний двигун
- ергономічна рукоятка
- Зручний ремінь для рівномірного розподілу навантаження
- хромована поршнева
- Посилена штанга (Ø 28 мм)
- Покращена система зчеплення і запалювання
- Японський карбюратор Walbro
- Посилені редуктора на підшипниках
- Швидкознімний повітряний фільтр
- Антивібраційна система
- Голчасті підшипники на коленвале
- Простота в обслуговуванні
З зими 2020 року всі коси вважаються не стандартним розміром за мірками нової пошти, зверніть увагу, що згідно з їх вимогою відправка БУДЬ мотокоси приймається тільки на вантажне відділення, і відправляється двома місцями:
1 місце - двигун, ножі, ремені і тд
2 місце - штанга.
Основні характеристики:
- Потужність двигуна - 1,07 кВт. (1,45 к.с)
- Двигун - 4х тактний
- Об'єм двигуна 33,5 см3
- Макс. обороти - 10 000 об / хв
- Паливний бак - 0,65 л.
- Масляний бак 0,08 л.
- Країна збірки - Японія
- Діаметр штанги - 28
- Привід - цілісний вал
- Тип штанги - нерозбірна
- Вага - 7,5 кг
- Гарантія - 12 міс
- Тип стартера - ручний, легкий старт
- Праймер
КОМПЛЕКТАЦІЯ ПОСТАВКИ:
- Мотокоса Makita EBH 341U
- Штанга, 28 мм - 1шт ніж
- Ніж 3х лопаті (для трави) - 1шт
- Косильна головка з волосінню - 1шт
- Набір ключів для збірки
- Ємність для приготування паливної суміші - 1шт
- Лійка - 1шт
- Захисний кожух - 1шт
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон і чек з печаткою
- Картонна коробка
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Япония |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 1.43 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Ширина скашивания лески | 430 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 220 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 33.5 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Объем топливного бака | 0.65 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
- Цена: 6 460 ₴







