Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокоса DeWalt DCM 433 petrol(комплектація СТАНДАРТ)»
Дана модель добре показала себе на українському ринку, і отримала хороші відгуки від любителів і професіоналів. Нова генерація муфти в симбіозі з посиленим валом всередині штанги, діаметр якої 26 мм, дозволяє значно знизити рівень вібрації інструменту під час роботи. Офіційна марка DEWALT гарантує, що їх інструмент без проблем прослужить більше 5-ти років за рахунок хорошої збірки і двигуна номіналом 3,1 кВт.
Варто підкреслити, що залежно від того, яку рослинність Ви будете скошувати, потрібно підбирати спеціальний ніж. У комплектації до мотокоси йде 1 ніж стандартний 3х лопатевий, а також 40-ка лопатевої з побідитовою напайки для скошування рослинності яка покривається деревцой. Зміна ножів і зміна свічки в рази збільшити термін експлуатації, так як менше буде зношуватися. Діаметр скошування рослинності з використанням шпулі з волосінню складає 430 мм, а ножів – 255 мм
Багато користувачів переживають, що брати напівпрофесійну мотокосу не вигідно, так як для домашніх робіт вона буде занадто сильною, і що краще взяти варіант дешевше, але наша команда запевняє Вас, що краще один раз заплатити більше і бути впевненим, що коса впорається з різними роботами на дачній ділянці, в саду/будинку, ніж викидати кожен новий сезон гроші на нову косу, тому що для наступного сезону вона вже буде непридатна.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!

Особливості моделі DeWalt DCM 433 petrol:
Спеціально розроблена на запит українських споживачів; Нова колірна гама: темно-сірий та жовтий кольори; Функція I START – легкий старт; I ENGINE – у конструкції двигуна об'єднані кращі сучасні світові технології; Cr+ – циліндр із підвійним хромуванням; Специфічна муфта зчеплення; Редуктор зі збільшеним терміном експлуатації, має тавотницю; Низький рівень вібрації; Паливопідкачуючий насос «праймер»; Цільна металева штанга Посилений вал; Ергономічна роздільна рукоятка, що складається з двох частин, яка допускає регулювання однієї частини незалежно від іншої; Комфортні ручки; Захист паливного бачка; Робота з ножем або шпулею;
Основні характеристики DeWalt:
Объем двигателя: 45 см3
Мощность: 3,1 кВт (4.2 л.с.)
Емкость топливного бака: 1л
Вес: 7,1 кг
Максимальная скорость: 11000 об/мин
Работа ножа: по часовой стрелке
Карбюратор: поплавкового типа
Сцепление: автоматическое.

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Япония |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 4.2 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| Ширина скашивания ножа | 230 мм |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
- Цена: 4 000 ₴









