Получите эту позицию бесплатно при покупке «Пила ланцюгова бензинова АМУР БЖ 5245»

Бензопила Амур БП-5245 - відмінний вибір дешевої, але надійної бензопили для використання, як в домашніх умовах, так і в лісі. Модель має велику потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелику вагу і збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість в управлінні і високу продуктивність. Комфорт в роботі забезпечується спеціальною системою амортизаторів: вібрації, що передаються від мотора на рукоятки мінімальні! З переваг Амур БП-5245 також відзначимо високу якість комплектуючих деталей, заводську збірку, автоматичну змазку ланцюга і систему легкого старту. Гарантія на даний інструмент становить 12 місяців.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Бензопила перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Особливості:
- система "легкий старт"
- хромовані стінки циліндра
- антифризний механізм карбюратора
- низький рівень вібрацій і шуму
- протиударний пластик
- аварійна зупинка ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
- простота в обслуговуванні
Комплектація:
- бензопила Амур БП-5245
- пильна шина
- пильний ланцюг
- ключ універсальний
- зубчастий упор
- захисний чохол
- бачок для приготування паливної суміші
- інструкція з експлуатації
- картонна упаковка

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Амур |
| Вес | 6.6 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 520 ₴











