Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила ланцюгова БелМотор БП 5230 м / Бензопила для дому»
Бензопила ланцюгова БелМотор БП 5230М - це перевірена техніка від виробника з Білорусі. Важливою особливістю моделі є наявність праймера, запускати інструмент за допомогою якого набагато простіше. В основі конструкції знаходиться високооборотистий і потужний бензиновий двигун (потужністю 3,53 кВт). Охолодження повітряне. Міцний корпус розроблений для інтенсивної роботи. Передбачена система гальма ланцюга. Наявність даної системи запобігає «покидьок» ланцюгових пилок а також зупиняє її роботу при застряванні ланцюга. Доступна можливість регулювання обертів для більш делікатній роботи з деревиною. Для максимальної безпеки інструменту передбачено блокування кнопки запуску.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкоюПри замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!Бензопила призначена для спилювання дерев, обрізки сухих гілок і сучків. З її допомогою можна швидко заготовити дрова для приватного будинку. Ще одним призначенням інструменту є робота з дерев'яними заготовками на будівельному майданчику.
Особливості та переваги моделі
БЕЛМОТОР БП 5230М
- Хромовані стінки циліндра, що подовжує його експлуатаційний термін;
- Кришка стартера і зчеплення виконана з металу, що надійно захищає від механічних пошкоджень;
- Доступ до повітряного фільтра полегшений і не вимагає застосування ключа;
- Заводиться за допомогою ручного старту без затримок;
- Захисний екран запобігає потраплянню дерев'яних трісок в очі;
- Регулювання швидкості обертання ланцюга розміщена на основній рукоятці.
Комплектація:
- Бензопила;
- цепь;
- шина;
- чехол для шины;
- набор ключей;
- пластиковая емкость;
- инструкция по экплуатации.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 8.5 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4.8 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 036 ₴








