
Мотокоса Craft-tec 4400
4 500 ₴
4 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: CT 4400
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокоса Craft-tec 4400»

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкою. При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
· Мотокоса Craft-tec GS-777 (4400w)
· -Коробка -Інструкція з експлуатації
· –ручки з блоком керування
· -котушка з ліскою – 1 шт.
· -Ріжучий ніж 40 зубів - 1 шт.
· -ремінь на два плечі (за типом рюкзак) з накладкою на стегно
· -бачок для приготування паливної суміші
· -набір ключів.
· Гарантія 12 міс
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft-Tec |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 5.2 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 050 ₴







