Получите эту позицию бесплатно при покупке «Бензопила Буковина П5200»
Бензопила Буковина П-5200 Professional пропонує високу якість для всіх вимогливих користувачів. Інструмент оснащений потужним 2-тактним двигуном, який можна використовувати в лісах, садах і т. д. Завдяки використанню високоякісних пластикових і металевих деталей при складанні пилки, забезпечується чудовий баланс, який знижує втому при роботі. Автоматичне гальмо ланцюга захищений, який у разі віддачі легко зупинить ланцюг.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Бензопила перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Якісний ударостійкий пластик
- Автоматична змащення ланцюга
- Покращена система запалювання
- Покриття циліндра і поршня хромоване
- Мала вага і маневреність
- Механічний гальмо ланцюга
- Досконала паливна система
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила Буковина П-5200 Professional
- Пиляльна шина
- Пільная ланцюг
- Ключ універсальний
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонна упаковка
- Інструкція по експлуатації

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Буковина |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.5 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 9500 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 6.1 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 520 ₴













