Чудовий, зручний і практичний інструмент, який має призначення для догляду та обробки за різними рослинами за допомогою обприскування спеціальних рідин на них. Сам апарат працює за допомогою встановленого акумулятора, який відрізняється своєю витривалістю і достатньою міцністю з зносостійкістю.
Акумуляторний обприскувач має відносно малу вагу і невеликі габарити, з допомогою яких інструмент комфортно не тільки транспортувати, обслуговувати, а ще й працювати з ним на протязі тривалого періоду часу, так само без ризику перегріву, адже робота від акумулятора. Спеціальна алюмінієва телескопічна ручка зможе додати комфорту в роботі.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ОБПРИСКУВАЧ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку кожний обприскувач перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ :
- Регулювання струменя
- Додатково є ручна помпа
- Нержавіюча телескопічна вудка 65-110 см
- 5 додаткових насадок
- Час роботи на одному заряді 4 години
- Акумулятор 2020 року випуску.
Комплектація
:
-Картонна коробка;
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вектор |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Объем бака | 16 л |
| Длина распылительной трубки | 150 см |
| Длина шланга | 100 см |
| Общий вес | 5 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
- Цена: 2 200 ₴










