BOSCH GWS850СE
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 850 :
- Компактна, легка професійна шліфувальна машина для робіт по металу, з регульованими оборотами
- Зручна функція фіксації шпинделя для заміни приладдя, а так само замінні зовні вугільні щітки
- Модель послужить вам довгий час завдяки броньованої обмотці
- Модель має обмежувач пускового струму та плавний пуск
- Кодування та захист від осьового зсуву кожуха
- Швидке регулювання захисного кожуха з фіксацією
- Електронна система стабілізації параметрів
Технічні характеристики:
- Споживна потужність 850(Вт)
- Макс. кількість оборотів 11000(об/хв)
- Вага 1.9 кг.
- Харчування 220(В)
Комплект поставки Bosch GWS 850 :
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для контргайки
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Вес | 1.9 кг |
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴






