BOSCH GWS125-14

До вашої уваги опис даної моделі.
Болгарка BOSCH GWS 14-125 Inox підходить для шліфування, щадної обробки, що забезпечується завдяки низькій частоті обертань. Для швидкості та потужності роботи використовується потужний двигун 1400 Ватт у якому на 50% збільшений крутний момент.Є вентиляційні отвори для того, щоб охолодити інструмент при тривалій роботі, що продовжує термін служби інструменту в цілому. За допомогою досягнень інноваційних технологій в інструменті є можливість розпізнати блокування диска і може негайно зупинити роботу інструменту, також є захист від випадкового пуску. Присутність захисного кожуха, який стійкий до повертання з легким та простим регулюванням, надає гарантії безпечної роботи з інструментом та можливість виключення травматичних випадків.Навіть за високого навантаження підтримується стабільне число обертів завдяки електроніці сталості. Також перевагою є те, що за допомогою додаткової рукоятки зменшується рівень вібрації до 40%, що й передбачає робити все без втоми та дуже комфортно та ефективно. Різьблення шпинделя М14, діаметр кола 125 мм. Також допомагає виконувати роботу простіше і без застосування багато зусиль саме незначна для такої шліфувальної машини вага 2,2 кг.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Комплект поставки Bosch GWS 125-14 :
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для контргайки
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴







