BOSCH GSB 13RE 13мм.

Опис даної моделі.
Торгова марка Bosch є ще однією моделлю ручної свердлильної машини. Це компактний та легкий інструмент професійного класу. Але, незважаючи на мінімальну вагу – всього 1,8 кг – та невеликі габарити, розрахований він на експлуатацію у жорстких умовах.Основна сфера застосування дриля - свердління отворів. Тут вона може працювати у двох режимах. Перший – з використанням ударної функції, другий – просте свердління. Повзунковий перемикач режимів розташований на редукторі.У першому режимі буріння бетону або цегляної кладки. Для цього включається тріскачковий ударний механізм, здатний виробляти близько 44 800 уд/хв. Інтенсивність ударів залежить від кількості обертів двигуна. У бетоні в такий спосіб можна пробурити отвір діаметром до 13 мм.Другий (безударний) режим призначений для роботи з іншими матеріалами. У цьому випадку виробник рекомендує використовувати свердла з діаметром для дерева до 25 мм, а сталі – 10 мм.У цьому режимі дриль ударний Bosch GSB 13 RE може працювати і як шуруповерт. Тим більше, що вона оснащена реверсом. Його перемикач знаходиться над кнопкою вимикача.
Зібраний інструмент у корпусі із міцної пластмаси. Ергономічний дизайн, наявність антивібраційних накладок на ручці створюють певний рівень комфорту при роботі.Приводиться в дію машина 600-ватним електродвигуном. Підключається він до мережі 220 і без навантаження розвиває 2 800 об/хв. Користувач може регулювати швидкість обертання шляхом зміни зусилля натискання курок вимикача.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Дрель В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Дрель перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДУТЬ НАВЕДЕНІ НИЖЧЕ
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 266 мм |
| Высота | 180 мм |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Bosch |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный крутящий момент | 10.8 H*m |
| Максимальное количество ударов | 44800 уд/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 716 ₴






