Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR – професійний перфоратор, який має провідну у своєму класі швидкість свердління. Цей інструмент прекрасно підходить для регулярного тривалого використання. Постачається в комплекті з додатковим швидкозатискним патроном.
Особливості:
- Шарнірне кріплення кабелю для запобігання розривам
- М'яка накладка на основній та додатковій ручках для надійного утримання інструмента
- Блокування удару для свердління сталі та деревини
- Запобіжна муфта
- Поворотний щіткотримач (однаковий крутний момент за лівого/правого обертання)
Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR — модель, аналогічна перфоратору Bosch GBH 2-26 DRE. Відмінність від Bosch GBH 2-26 DRE полягає в тому, що перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR обладнаний зручним змінним патроном SDS Plus і може використовуватися зі швидкозатискнним патроном, що дає змогу працювати з насадками, несумісними з патроном SDS. Ця особливість робить перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR неймовірно функціональним і позбавляє оператора від потреби використовувати ще один перфоратор.
Професійний перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR є один із лідерів у класі двокілограмових перфораторів (сила удару, що лідирує у своєму класі, — 3 Дж; з легкістю проробляє отвір у бетоні діаметром 26 мм). 800 Вт двигун перфоратора забезпечить швидку та продуктивну роботу в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і довбання. Система Vario Lock дає змогу зафіксувати робочу насадку під будь-яким кутом і вибрати найбільш зручну позицію під час роботи в режимі довбання, а муфта обмеження крутного моменту захищає оператора від травм і запобігає пошкодженню перфоратора в разі заклинювання робочої насадки.
Комплектація:
- Перфоратор (прямий)+ патрон SDS-plus,
- пік 1 шт, бур 1 шт,
- інструкція уніаверсал,
- упор глибини 1 шт,
- 3 свердла,
- пластиковий кейс
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 2.9 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество ударов | 1300 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Максимальная сила удара | 2.7 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
- Цена: 2 860 ₴





