Малогабаритна кутова шліфувальна машина середньої потужності. Як і більша частина ручного електричного інструменту Bosch, вона призначена для професійної роботи, тобто може використовуватися в щільному навантаженому режимі без істотного зниження експлуатаційних характеристик та ресурсу. Оснащена сучасним колекторним електродвигуном потужністю 860 Вт, з яких потужність на валу становить 490 Вт. Він забезпечує високу швидкість обертання шпинделя і пристойний крутний момент, завдяки чому машина Bosch GWS 850 CE може швидко різати сталь і кольорові метали різної щільності, камінь, бетон та інші тверді матеріали. Крім цього відмінно справляється з завданнями шліфування і зачистки металу і каменю. Для вибору правильної швидкості обробки конкретного матеріалу є електронний регулятор швидкості обертання диска/щітки, який регулює цей параметр в діапазоні від 2800 до 1100 об/хв. Інструмент працює з дисками діаметром 125 мм і щітками діаметром 75 мм Підшипники і обмотки двигуна мають надійний захист від впливу абразивного пилу. Двигун додатково оснащений системою стабілізації швидкості обертання під навантаженням і плавним пуском. Передбачена швидка налаштування положення захисного кожуха, виконувана без спеціального інструменту. Невелика вага (1.8 кг), скромні габарити і хороша ергономіка зменшують стомлюваність рук.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Характеристики
| Параметри болгарки | Кутова Шліфмашина Bosch GWS 850 CE |
|---|---|
| Джерело живлення | Від мережі |
| Потужність, Вт | 850 |
| Призначення | Професійна |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Розмір | Маленька |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Додаткові функції | Захист від пилу / Захисний кожух / Захист від випадкового пуску / Швидка заміна диска / Регулювання числа обертів |
| Число обертів | 2800-11000 |
| Особливості конструкції | Поворотна рукоятка / Прогумована рукоятка |
| Додатково | Кутова Шліфмашина Bosch GWS 850 CE |
| Вага, кг | 1.6 |
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Вес | 1.6 кг |
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 892 ₴






