Поспішіть

Болгарка Kraissmann 1050 KWS 125
1 306,80 ₴
- В наличии
- Код: БО1050-125
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Kraissmann 1050 KWS 125
Пропонуємо до вашої уваги новинку цього року нову модель 125 болгарки з довгою ручкою популярної на ринку України відомої німецької фірми KRAISSMANN (крайсман). Бренд KRAISSMANN (профі) вже кілька років постачає на ринок України широкий вибір якісного електроінструменту за доступною ціною Болгарка KRAISSMANN-profi це надійний і практичний у роботі інструмент побутового та напівпрофесійного класу.
Особливості: · Зручно лежить в руці · якісна електроніка · висока потужність 1050 Ватт · гартовані шестірні редуктора · надійні німецькі підшипники · покращена вентиляція. Характеристики · Частота струму — 50 Гц · Потужність що споживається — 1050 Вт · Кількість обертів холостого ходу — 11000 об/хв · Максимальний діаметр кола — 125 мм · Різьблення приводного шпинделя — М14 Комплектація:
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 306,80 ₴








