Дриль VORSKLA ПМЗ 750-30S - якісний інструмент, який використовують для ремонту в побуті, будівництві, у меблевому виробництві, при різних монтажних роботах. Дана модель буде цікава як любителю, так і професійним працівникам. Основною відмінністю інструменту є його компактні розміри, невелика вага, збалансована конструкція. Регулювання оборотів натисненням на кнопку дає можливість швидко і легко виконати потрібну роботу.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Вал на двох підшипниках
- Зручний перемикач напрямку обертання
- Багата комплектація
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 750 Вт
- Кількість обертів: 0-2800 об/хв
- Діаметр патрона: 13 мм
- Вал на двох підшипниках
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- пластиковий кейс
- набір біт
- набір свердел
- набір накидних головок
- три викрутки
- розвідний ключ
- молоток
- пасатижі
- рулетка
- ніж
- пробник
- ізолента

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vorskla |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Ключевой |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Длина кабеля | 1.5 м |
- Цена: 2 024 ₴









