ОСОБЛИВОСТІ Акумуляторний Шуруповерт Макіта:
17 режимів обертання;
функція «реверс», забезпечує викручування шурупів;
індикатор заряду акумулятора, для контролю і своєчасної зміни батареї;
LED – підсвічування, допомагає працювати в погано освітлених та важкодоступних місцях;
швидка зарядка батареї за 1 годину;
регулювання крутного моменту 16 + D
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ШУРУПОВЕРТ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний Шуруповерт перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ХАРАКТЕРИСТИКИ /Makita DHP 482:
- Харчування → Літій-іонний акумулятор
- Тип Дрилі → шуруповерти
- Напруга акумулятора → 18
- Швидкість обертання 400 → 1400 об/хв
- Ємність акумулятора → 2 А. Ч
- Діаметр затискного патрона → 10 мм
- Діаметр свердління: сталь / дерево / камінь → 10 / 32 / 10 мм
- Розміри → 198 x 79 x 249 мм
- Вага → 1.8 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Два акумулятора BL1413
2. Зарядний пристрій
3. Пластиковий кейс
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 12 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
- Цена: 2 420 ₴






