Болгарка MAKITA 9558NB

Опис:
Болгарка Makita 9558HN - це компактна та потужна кутова шліфувальна машина масою всього 2,1 кг, пристосована для роботи однією рукою. Високоефективний двигун з потужністю 840 Вт має високу стійкість до перегріву. Лабіринтна конструкція захищає всі шарикопідшипники від пилу та будівельного сміття.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 840 Вт |
| Вес | 2.1 кг |
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 024 ₴








