Болгарка MAKITA GA 5030

Опис:
Болгарка Makita GA 5030 - це компактна та потужна кутова шліфувальна машина масою всього 1.4 кг, пристосована для роботи однією рукою. Високоефективний двигун з потужністю 720Вт має високу стійкість до перегріву. Лабіринтна конструкція захищає всі шарикопідшипники від пилу та будівельного сміття.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ПЕРЕВАГИ:
· Спецключ
· - Рукоятка
· - Затискна гайка
· - Шайба
· - Захисний кожух
· - Офіційна гарантія
· - Болгарка
· - Оригінальний диск Makita
· - ІнструкціяМи працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Вес | 1.4 кг |
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 1 760 ₴




