MAKITA НР 1630
Справжня модель свердлильного автомобіля вагою 1.9 кг представлена відомим японським брендом. Позиціонує її виробник як багатоцільовий промисловий інструмент. Працювати він може у двох режимах. Для їх перемикання зверху на металевій коробці редуктора є повзунковий перемикач.Свердління, свердління з ударом або загвинчування.
Міцний алюмінієвий корпус редуктора і корпус двигуна цилинричной форми для робіт під екстремальними навантаженнями.
Реверс з електронним регулятором та фіксатор вимикача для тривалої роботи.
Нековзна ручка з гумовою вставкою.
Зубчастий патрон.
З зручним кейсом в комплекті для транспортування.
Задіяний перший режим – це свердління із застосуванням удару. Застосовується він під час буріння бетону або цегляної кладки. При ньому включається тріскачковий ударний механізм, який, залежно від кількості обертів двигуна, генерує до 48000 уд/хв. Максимальний діаметр отворів, одержуваних за такого свердління, в бетоні може становити 16 мм, у камені або цеглині – 26 мм.
У другому режимі відбувається просте свердління без увімкнення ударної функції. Використовується він для отримання отворів у металах, дереві, пластиці, інших матеріалах. У цьому випадку рекомендуються найбільші діаметри свердла для сталевих деталей 13 мм, для дерев'яних конструкцій – 30 мм.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ДРИЛЬ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна ДРИЛЬ перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Комплектація:
- Дриль HP1630K
- Тримач для ключа 10
- Ключ для кулачкового патрона S13
- Кейс для транспортування
- Свердла, біти, гайки...
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Makita |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Страна производитель | Венгрия |
| Максимальное количество ударов | 4800 уд/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип | Дрель |
| Материал корпуса редуктора | Литой алюминий |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴






