
Ножиці для бляхи трапезової MAKITA JN1601
4 180 ₴
- В наличии
- Код: 1601
- +380 (98) 053-60-27Ігор
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожні ножиці перевіряється на наявність несправності перед відправкою. При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Технічні характеристики ножиць JN1601:· Двигун Потужність 550 Вт
· Напруга/Частота 220В/50Гц
· Ножиці Максимальна частота ходів за хв 2200 хід/хв
· Діаметр отвору в металі для матриці 22 мм
· Ширина висікання 5 мм.
· Радіус різання внутрішній 45 мм.
· Радіус різання зовнішній 50 мм.
· Глибина різання за 250 Н/мм2 2,5 мм Глибина різання за 400 Н/мм2 1,6 мм
· Глибина різання за 600 Н/мм2 1,2 мм
· Маса 1,6 кг
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Вес | 1.6 кг |
| Производитель | Makita |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип ножниц по металлу | Вырубные(высечные) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 180 ₴




