МАКІТА 125мм.GA 5021

Опис:
Болгарка МАКІТА 125мм.GA 5021 - це компактна та потужна кутова шліфувальна машина масою всього 2.2 кг, пристосована для роботи однією рукою. Високоефективний двигун з потужністю 720Вт має високу стійкість до перегріву. Лабіринтна конструкція захищає всі шарикопідшипники від пилу та будівельного сміття.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ПЕРЕВАГИ:
- · Двигун із достатньою потужністю для різання не тільки металу, а й кам'яної кладки.
- · Висока стійкість двигуна до перегріву.
- · Лабіринтна конструкція захищає всі підшипники від пилу та будівельного сміття.
- · Невеликий діаметр корпусу для зручності роботи.
- · Фіксатор шпинделя швидкої заміни диска.
- · Посилені шестірні редуктора.
- · Якір, покритий декількома шарами захисного лаку, та статор, покритий порошковим лаком, захищають двигун від пилу та пошкоджень, гарантуючи достатню міцність навіть при різанні виробів із кераміки, цегли та каменю.
- · Потужність: - 1050 Вт
- · Число оборотів: - 11000 об/хв
- · Максимальний діаметр диска: - 125 мм
- · Шпиндель: - M14
- · Діаметр посадкового місця диска Ø: - 22,23 мм
- · Діаметр диска Ø: - 125 мм
- · Рівень шуму: звуковий тиск: 82 дБ(А)
- · Рівень шуму: звукова потужність: 93 дБ(А)
- · Вібрації: шліфування: - 8,0 м/сек²
- · Вібрації: шліфування: - 2,5 м/сек²
- · Розміри (Д х Ш х В): - 271 x 139 x 106 мм
- · Вага відповідно до EPTA: - 1.4 кг
· Спецключ
· - Рукоятка
· - Затискна гайка
· - Шайба
· - Захисний кожух
· - Офіційна гарантія
· - Болгарка
· - Оригінальний диск Makita
· - Картонна коробка
· - ІнструкціяМи працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Латвия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 386 ₴







