
Шуруповерт MAKITA DF 330 D(+великий набір інструментів)
2 596 ₴
- В наличии
- Код: 330Д
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Особливості:
· Новий шуруповерт Makita із технологією LXT;
· збільшення загального терміну служби на 430%;
· 2-х швидкісний планетарний редуктор із металевими шестернями;
· Установка 18-ти ступенів моменту, що крутить, електронне регулювання числа обертів і гальмо двигуна;
· 4-х полюсний легкий та компактний двигун постійного струму;
· Автоматична фіксація шпинделя;
· Вага акумулятора зменшена на 40%;
· Підсвічування робочої зони.
· Набір інструментів
ХАРАКТЕРИСТИКИ:- · Акумулятор літій-іонний.
- · Напруга батареї 12 Ст.
- · Ємність акумулятора 2А год.
- · Час заряджання 1 год.
- · Час безперервного обертання однією батареї 2 години.
- · Патрон швидкозатискний 10 мм.
- · Редуктор – планетарний, металевий. 2 швидкості.
- · Регулювання крутного моменту 24/14.
- · Підсвічування – вбудована Led.
- · Гальмо двигуна.
-
· Реверс.
· Шуруповерт MAKITA DF 330 D – 1шт.
· Акумулятор Літій – іонний 12 Вольт – 2 шт
· Зарядний пристрій – 1 шт.
· Пластиковий кейс – 1 шт.
· Інструкція,
· гарантійний талон.
- Набір інструментів 28 шт
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Страна производитель | Япония |
| Максимальный крутящий момент | 24 H*m |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 2 596 ₴




