Топ

Шуруповерт Makita 550 DWE(з набором)
2 552 ₴
- В наличии
- Код: 550
+380 (68) 587-51-53
Сергій- +380 (98) 053-60-27Ігор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Makita 550 DWE

Опис даної моделі.
Акумуляторний шуруповерт Makita 550DWE 24V 5A/h li-Ion Бездротовий шуруповерт Макіта з набором інструментів.Дана модель шуруповерта має потужний двигун, а також революційну технологію clever discharge (розумна розрядка) і вважається одним із найкращих на ринку електроінструментів. Його основна перевага – ідеальне поєднання ціни та якості.Технологія витрачає заряд акумулятора економно, що дає можливість працювати довше на 25% порівняно з аналогічними шуруповертами.Заряджання батареї проводиться протягом однієї години, а можливість регулювання обертів від 0-1500/0-3500 об/хв. дозволяє підбирати потрібну частоту для особливих умов.
· Потужність: 24В
· Число оборотів: 0-1500/3500 об/хв
· Зусилля затягування (крутний момент), макс: 24 Nm
· Діаметр свердління: дерево – 20 мм, сталь – 10 мм
· Свердлильний патрон: 0,8-10 мм
· Кількість позицій регулювання крутного моменту: 18+1
· Акумулятор (літій-іонний): 24V/5.0Ah
· Час заряджання: 1 год Розмір кейсу 29х25х9 (см)
· LED підсвічування: є
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шуруповерт Makita 550 DWE
- Два літій-іонні акумулятори 24V/5.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція російською мовою
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Набір біт, свердлів, насадок, гнучкий вал
- Пластиковий кейс
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3500 об/мин |
| Страна производитель | Япония |
| Максимальный крутящий момент | 24 H*m |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 552 ₴





