Зручний у використанні трьох режимний (свердління, свердління з ударом та довбання) інструмент, який успішно використовують як для побутового використання, так і на будівельних майданчиках, у промисловості, під час проведення монтажних та демонтажних робіт.Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування свердла. Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручний обхват, покращує керування інструментом. Протиковзка та м'яка бічна рукоятка виготовлена з еластомеру. Гумові накладки на корпусі захищають його від подряпин. Нова система реверсу без зниження частоти обертання двигуна забезпечує довший термін служби вугільних щіток.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Перфоратор В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний Перфоратор перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- 3 режими роботи - свердління, свердління з ударом і довбання
- Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування свердла
- Велика гумова накладка захищає інструмент від подряпин і підвищує маневреність
- Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача
- Протиковзна і м'яка бічна рукоятка з еластомеру
- Зручний затискний патрон для легкої заміни насадки
- Простий регулятор обмеження глибини можна налаштувати всього одним рухом
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- Нова система реверсу без зниження частоти обертання двигуна забезпечує більш тривалий термін служби вугільних щіток.
Комплектація:
- Перфоратор (прямой)
- + патрон SDS-plus, пика 1 шт, бур 1 шт, инструкция униаверсал, упор глубины 1 шт,
- 3 сверла, пластиковый кейс
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 780 Вт |
| Вес | 2.6 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальная сила удара | 2.4 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 24 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 12 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 32 мм |
- Цена: 3 080 ₴




