Переваги для користувача:
Акумуляторна кутова шлифмашина (болгарка) DeWALT (Деволт) DCG413
Болгарка DeWALT DCG413 потужна, надійна і компактна. Вона оснащена електронною муфтою, сучасним бесщеточным двигуном. Працює від Li-Ion акумулятора 24 Ст. Електронний гальмо зупиняє диск за пару секунд. Двопозиційна бічна рукоятка забезпечує комфортну роботу і кращий контроль інструменту.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Болгарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Болгарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Параметри акумуляторної болгарки DCG413
- Двигун brushless безщітковий
- Напруга: 24 В
- Електронний регулятор обертів
- Кількість оборотів (максимальна): 9 тис об\хв
- Діаметр диска: 125 мм
- Вага без акумулятора: 1,75 кг
Комплектація:
- Болгарка(ушм)
- Акумулятор 24v 5.0 a - 2 шт
- Зарядний пристрій
- Кейс
- Захист
- Ключ
- Ручка
- Інструкція.

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.75 кг |
| Производитель | DeWalt |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Ширина шлифования | 125 мм |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 4 884 ₴








