Шуруповерт DeWALT DCD791 (24V 6Ah)
24В
24V 6Ah Li-Ion
0-400/1800 об/хв
1.2 кг
Ударний акумуляторний шуруповерт DeWALT DCD791 - інструмент, який показав краще співвідношення «продуктивність-вартість» серед професійних ударних акумуляторних шуруповертів. Відноситься до доступної для швидкого освоєння користувачами професійної техніки для загвинчування шурупів та свердління в бетоні, чорних та кольорових металах, деревині, пластмасі та камені.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Шуруповерт В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний шуруповерт перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужна 24V компактний дриль/шуруповерт останнього покоління з новими унікальними акумуляторами 6,0 Ач технології XR Li-Ion.
- Дуже компактний, легкий і ергономічний дизайн, що дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
- 2-х швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс.
- 25-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і шурупами різного розміру.
- "Інтелектуальний" вимикач з вбудованою електронікою, що забезпечує повний контроль над інструментом.
- Світлодіодне підсвічування в нижній частині інструмента забезпечує максимальне освітлення робочої зони.
- Ергономічний дизайн і прогумована рукоятка забезпечують зручність і комфорт користувача.
- Li-Ion зсувний акумулятор забезпечує його легке встановлення/зняття, а також чудову стійкість інструменту у вертикальному положенні.
- Металева кліпса для кріплення інструменту на ремінь.
- Місце для біт на корпусі шуруповерта.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: - 24В
- Число оборотів: - 0-400/1800 об/хв
- Зусилля затягування (крутний момент), макс: - 53 Nm
- Діаметр свердління - дерево - 50 мм, сталь -18 мм
- Макс. діаметр хвостовика свердла, мм: 10 мм
- Регулювання крутного моменту / 3 режими + свердління / + удар
- Кількість позицій регулювання обертального моменту: - 25+3
- Акумулятор (літій-іонний): - 24V/6.0 Ah
- Час зарядки: - 60 хв.
- Вага: - 1,2 кг
- Розмір кейса - 37х30х9 (см)
- LED підсвічування: є
- Функція удару - є
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шуруповерт DeWALT DCD791
- Два літій-іонних акумулятора 24V/6.0 Ah
- Зарядний пристрій
- Набір інструментів див. фото + Біти (подвійні) - 2 шт.
- Інструкція
- Гарантійний талон (12 місяців)
- Пластиковий кейс
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Шуруповерт В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний шуруповерт перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 26 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | DeWalt |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный крутящий момент | 70 H*m |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 50 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 15 мм |
- Цена: 2 596 ₴











