
Гірлянда вулична RETRO LAMPA 2 метра 5 ламп LED 4W волозахисна IP44 від 220V (20541441)
900 ₴
- В наличии
- Код: 20541441
- +380 (98) 053-60-27Ігор
RETRO LAMPA - це широкий асортимент гірлянд для вулиці та приміщення, різного метражу та комплектації ламп. Все залежить від ваших потреб. Детальніше про різновиди комплектацій ви можете дізнатися у продавця.
Гірлянди використовуються для прикрашання залів та фотозон, оформлення терас, літніх площадок, саду, декорування весіль, днів народжень та інших свят.
Вологозахист. Гірлянда комплектується вологозахистом IP44 - захист від проникнення всередину дрібних твердих тіл, а також дощових крапель і бризг. Використовуйте на вулиці в будь-яку погоду, сміливо прикрашайте будинок, садибу та подвір’я.
Лампочки LED матові виконані із пластику та зовсім не нагріваються, тому не бояться різкого перепаду температур. Гарантія на лампи від виробника - 2 роки. LED лампи є ідеальним варіантом для використання гірлянди в зимній період та в місцях, де можливий контакт гірлянди з легкозаймистими матеріалами.
Гарантія якості. Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо гарантію 1 рік на весь модельний ряд.
Індивідуальне замовлення. Виконаємо гірлянду по індивідуальним розмірам: прорахуємо, розробимо схему, узгодимо з вами, виготовимо за 1-2 дні, доставимо у потрібний термін без затримок.
Термін придатності не обмежений. При експлуатації не притуляти до легкозаймистих поверхонь.
Комплектація:
- Гірлянда 2 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;
- Лампи LED матові жовтий колір 4W- 5 шт.;
- Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;
- Інструкція користувача;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность соединения гирлянд | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина гирлянды | 5 м |
| Длина провода с лампами | 1 м - 2 м: 2 м |
| Дополнительные характеристики | Лампи LED матові жовтий колір ; Джерело живлення: від мережі 220V; Колiр провiда: чорний; Провід: кручений; Сумісність з регуляторм: Ні; Крок мiж лампами: 0,5м; Колір освiтлення: теплий жовтий; Провід для підключення а мережу: 3м; Рабоча температура: -15℃ - +50℃ |
| Источник питания | Сеть 220 В |
| Источник света | Светодиодный |
| Класс защиты IP | IP44 |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Количество источников света, шт | 5 |
| Количество цветов | 1 |
| Комплектация | Гірлянда 2 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;; Лампи LED матові жовтий колір 4W- 5 шт.;; Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;; Інструкція користувача;; Гарантійний талон. |
| Контроллер | Без контроллера |
| Материал | ПВХ |
| Материал провода | ПВХ |
| Мощность | 20 Вт |
| Назначение | На потолок; На фасад; На крышу; На дом; На лестницу; На окно; На дерево; На дверь; На столбы |
| Напряжение, В | 220В |
| Общая длина гирлянды | 5 м |
| Особенности | Влагозащита |
| Продавец гарантирует упаковку | Да |
| Стиль | Ретро |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Наружные; Внутренние |
| Форма насадки | Классическая |
| Цвет | Черный |
| Цвет провода | Черный |
| Цвет свечения | Оранжевый; Желтый |
- Цена: 900 ₴











