
Гірлянда вулична RETRO LAMPA 5 метрів 11 ламп 25W волозахисна IP44 від 220V (55254441)
1 200 ₴
- В наличии
- Код: 55254441
- +380 (98) 053-60-27Ігор
RETRO LAMPA - це широкий асортимент гірлянд для вулиці та приміщення, різного метражу та комплектації ламп. Все залежить від ваших потреб. Детальніше про різновиди комплектацій ви можете дізнатися у продавця.
Гірлянди використовуються для прикрашання залів та фотозон, оформлення терас, літніх площадок, саду, декорування весіль, днів народжень та інших свят.
Вологозахист. Гірлянда комплектується вологозахистом IP44 - захист від проникнення всередину дрібних твердих тіл, а також дощових крапель і бризг. Використовуйте на вулиці в будь-яку погоду, сміливо прикрашайте будинок, садибу та подвір’я.
Гарантія якості. Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо гарантію 1 рік на весь модельний ряд.
Індивідуальне замовлення. Виконаємо гірлянду по індивідуальним розмірам: прорахуємо, розробимо схему, узгодимо з вами, виготовимо за 1-2 дні, доставимо у потрібний термін без затримок.
Додатково можливо придбати регулятор яскравості, завдяки якому можна зменшувати або збільшувати насиченість світла. Не містить шкідливих речовин, повністю безпечна для здоров'я.
Термін придатності не обмежений. При експлуатації не притуляти до легкозаймистих поверхонь.
Комплектація:
- Гірлянда 5 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;
- Лампи накалювання 12 шт.;
- Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;
- Інструкція користувача;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность соединения гирлянд | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина гирлянды | 8 м |
| Длина провода с лампами | 3.1 м - 5 м: 5 м |
| Дополнительные характеристики | Лампи розжарювання 25W ; Джерело живлення: від мережі 220V; Колiр провiда: чорний; Провід: кручений; Сумісність з регуляторм: Так |
| Источник питания | Сеть 220 В |
| Источник света | Лампа накаливания |
| Класс защиты IP | IP44 |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Количество источников света, шт | 11 |
| Количество цветов | 1 |
| Комплектация | Гірлянда 5 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;; Лампи накалювання 12 шт.;; Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;; Інструкція користувача;; Гарантійний талон. |
| Контроллер | Без контроллера |
| Материал | ПВХ |
| Материал провода | ПВХ |
| Мощность | 275 Вт |
| Назначение | На потолок; На фасад; На крышу; На дом; На лестницу; На окно; На дерево; На дверь; На столбы |
| Напряжение, В | 220В |
| Общая длина гирлянды | 8 м |
| Особенности | Влагозащита |
| Продавец гарантирует упаковку | Да |
| Стиль | Ретро |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Наружные; Внутренние |
| Форма насадки | Классическая |
| Цвет | Черный |
| Цвет провода | Черный |
| Цвет свечения | Оранжевый; Желтый |
- Цена: 1 200 ₴











