
Гірлянда вулична RETRO LAMPA 20 метрів 41 лампа 25W волозахисна IP44 від 220V (2005254441)
4 000 ₴
- В наличии
- Код: 2005254441
- +380 (98) 053-60-27Ігор
RETRO LAMPA - це широкий асортимент гірлянд для вулиці та приміщення, різного метражу та комплектації ламп. Все залежить від ваших потреб. Детальніше про різновиди комплектацій ви можете дізнатися у продавця.
Гірлянди використовуються для прикрашання залів та фотозон, оформлення терас, літніх площадок, саду, декорування весіль, днів народжень та інших свят.
Вологозахист. Гірлянда комплектується вологозахистом IP44 - захист від проникнення всередину дрібних твердих тіл, а також дощових крапель і бризг. Використовуйте на вулиці в будь-яку погоду, сміливо прикрашайте будинок, садибу та подвір’я.
Гарантія якості. Ми впевнені у якості нашого продукту, тому надаємо гарантію 1 рік на весь модельний ряд.
Індивідуальне замовлення. Виконаємо гірлянду по індивідуальним розмірам: прорахуємо, розробимо схему, узгодимо з вами, виготовимо за 1-2 дні, доставимо у потрібний термін без затримок.
Додатково можливо придбати регулятор яскравості, завдяки якому можна зменшувати або збільшувати насиченість світла. Не містить шкідливих речовин, повністю безпечна для здоров'я.
Термін придатності не обмежений. При експлуатації не притуляти до легкозаймистих поверхонь.
Комплектація:
- Гірлянда 20 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;
- Лампи накалювання 42 шт.;
- Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;
- Інструкція користувача;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 275 Вт |
| Длина гирлянды | 23 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Гірлянда 20 м. + 3 м. провід з вилкою в розетку;; Лампи накалювання 42 шт.;; Металевий трос з кріпленням для монтажу гірлянди;; Інструкція користувача;; Гарантійний талон. |
| Количество источников света, шт | 41 |
| Дополнительные характеристики | Лампи розжарювання 25W ; Джерело живлення: від мережі 220V; Колiр провiда: чорний; Провід: кручений; Сумісність з регуляторм: Так |
| Источник света | Лампа накаливания |
| Особенности | Влагозащита |
| Цвет свечения | Оранжевый; Желтый |
| Цвет | Черный |
| Длина провода с лампами | Больше 15 м: 20 м |
| Общая длина гирлянды | 23 м |
| Тип | Наружные; Внутренние |
| Количество цветов | 1 |
| Возможность соединения гирлянд | Нет |
| Материал | ПВХ |
| Класс защиты IP | IP44 |
| Контроллер | Без контроллера |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Источник питания | Сеть 220 В |
| Стиль | Ретро |
| Цвет провода | Черный |
| Напряжение, В | 220В |
| Материал провода | ПВХ |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Продавец гарантирует упаковку | Да |
| Назначение | На потолок; На фасад; На крышу; На дом; На лестницу; На окно; На дерево; На дверь; На столбы |
| Форма насадки | Классическая |
| Страна регистрации бренда | Украина |
- Цена: 4 000 ₴











