
Зернодробилка Мінськ МЗТ ДЗ-25 (1.3 кВт, 300 кг / год). Кормоизмельчитель з баком 25 л.
5 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: ДЗ-25
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Електрична зернодробилка Мінськ МЗТ ДЗ-25 – це революція серед дробарок у 2021 році! Компактне і одночасно потужне, використовується для подрібнення борошна різного помелу для годування курей, корів або свиней.
Завдяки потужному двигуну та високій якості виготовлення ця зернодробилка може подрібнювати кукурудзу, рис, ячмінь, жито, пшеницю, просо, перець та багато іншого.
Також ця дробарка може використовуватися в харчових цілях і може подрібнювати цукор, сіль або інші гранульовані продукти.Зернодробилка може бути підключена до будь-якого однофазного джерела живлення 220 В/50 Гц.
Розмір кінцевого продукту залежить від розміру сита (у комплект поставки входять 4 сита: одне сито вже встановлено машиною + 3 змінних сита).ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Зернодробилку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Зернодробарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
· Мідна обмотка двигуна.
· Бункер та корпус із високоміцного пластику,
· бункер для подрібнених продуктів - зі сталі (внутрішні деталі із твердої оцинкованої сталі). Професійний електродвигун.
· Захист двигуна від навантаження.
· Тепловий захист двигуна.
· Штекер електричного кабелю відповідно до стандартів CE.
· Комплектації із 4-х змінних сит.
· Складання європейського стандарту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:- Вид: - зернодробилка
- Режим роботи: - Тривалий.
- Сировина, що переробляється: - кукурудза, рис, ячмінь, жито, пшениця, просо, перець та ін.
- Електродвигун: - однофазний
- Максимальна потужність: - 1,3 кВт
- Номінальна напруга: - 220 В
- Частота струму: - 50 Гц
- Частота обертання: - 19000 об/хв
- Максимальна продуктивність: 70-100 кг/год (дрібний помел), 200-300 кг/год (грубий помел)
- Чотири змінні сити з діаметрами отворів - 2, 3, 5, 7 мм
- Ступінь захисту: - IP54
- Клас ізоляції: -
- Об'єм приймального бункера: - 9 л.
- Місткість бака: - 25 л.
- Габаритні розміри, мм – 305х305х840 мм.
- Вага: - 7 кг
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Minsk |
| Страна производитель | Беларусь |
| Объем приемного бункера | 25 л |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Мощность двигателя | 1.3 кВт |
| Тип | Зернодробилка |
| Количество оборотов двигателя | 10000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 300 кг/час |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 305 мм |
| Длина | 305 мм |
| Высота | 840 мм |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 5 500 ₴




