
Зернодробарка-корморізка Makita EFS 4200
4 800 ₴
- Готово к отправке
- Код: ЗМ4200
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Дробарка зерна (зерно + коренеплоди) - це доброякісний пристрій, який легко використовувати, зрозуміло воно ефективно при обробці сільськогосподарських культур.Двигун апарату електричний з мідною обмоткою, з кнопкою увімкнення/вимкнення. Молотковий диск – подрібнювач, встановлений у корпусі на осі двигуна. Молоткові ножі із сталі CT 45 (високоякісна вуглецева сталь). Кількість молотків 20 (16 рухомих та 4 стаціонарних) Між бункером та корпусом є отвір для подачі зерна, розмір якого регулюється клапаном.Подрібнювач зерна Makita EFS 4200 (зерно + коренеплоди) здатний переробляти не лише зернові та зернобобові культури, а й коренеплоди. Зернова дробарка оснащена двигуном, камерою дроблення зерна, бункером для зерна та камерою для коренеплодів. Зміни фракції помелу змінюється шляхом зміни сита на потрібний діаметр (5 сит у комплекті).ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Зернодробарку В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Зернодробарка перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ Makita:
· Мідна обмотка двигуна.
· Сітка по всьому периметру бункера.
· Металевий ківш та бункер.
· 20 ребристих ножів спеціальної форми.
· Комплектації із 5 змінних сит.
· Ширина бункера 7 див.
· Спеціальний бункер для коренеплодів.
· Гумовий ущільнювач дозволяє щільно закривати кришку бункера.
· Складання європейського стандарту.
· Гарантія 12 місяців.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
· Зернодробилка Makita EFS 4200;
· Сіто ;
· Диск для коренеплодів ;
· Інструкція російською мовою ;
· Набір інструментів для збирання дробарки. ;
· Гарантійний талон (12 місяців).
Характеристики даної моделі будуть в описі нижче
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Объем приемного бункера | 5.5 л |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Мощность двигателя | 4 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип | Зернодробилка-корморезка |
| Количество оборотов двигателя | 2850 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 280 кг/час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
- Цена: 4 800 ₴






