Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокультиватор HONDA GS 430 ( бензиновий 3.1 кВт, 2-х тактний)»
Культиватор Хонда призначений для культивації ґрунту на садовій ділянці, на дачі та городі. Агрегат має невелику вагу та компактні габарити, завдяки чому дуже зручний при роботі у важкодоступних місцях та при прополюванні бур'янів між грядками. Широко використовується у теплицях.Цей мотокультиватор створений на основі двотактного бензинового двигуна потужністю 3,1 кВт/4,2 к.с. Ширина захвату грунту становить 300 мм, глибина розпушування – 150-300 мм. Об'єм паливного бака дорівнює 1,2 літри, рекомендується застосовувати бензин А-92. Робота здійснюється завдяки якісним металевим ножам.
Мотоблок HONDA GS 430 Міні виконаний у якісному, сучасному дизайні. Є широка, регульована по висоті, рукоять, яка спрощує керування пристроєм. Конструкція ручок, що управляють, посилена додатковою поперечною перекладиною. На культиваторі встановлена зручна та практична металева ручка газу. Завдяки наявності коліс апарат можна легко переміщати до місця роботи.ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ Мотокультиватор В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожний Мотокультиватор перевіряється на наявність несправності перед відправкою При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Якісне складання.
- Потужний 2-тактний двигун нового покоління, що відповідає всім екологічним вимогам.
- Захист паливного бака
- Легкий старт.
- Посилена поршнева група.
- Редуктор на підшипниках.
- Розбірна фреза.
- Регульована по висоті ручка.
- Металеві ножі.
- Ефективне повітряне охолодження.
- Швидкозатискне кріплення керма.
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Тип двигуна: 2-тактний.
- Тип карбюратора: діафрагмовий.
- Число циліндрів: 1.
- Робочий об'єм циліндра: 52 см3.
- Потужність: 3.1 кВт / 4.2 к.с.
- Об'єм бака: 1,2 л.
- Витрата палива: 0.40 л/година.
- Тип живлення: бензин.
- Тип старту: ручний.
- Охолодження повітряне.
- Тип приводу: редукторний.
- Ширина культивації: 30 см.
- Глибина культивації: 15 см.
- Антивібраційна система – Є.
- Вага – 15 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
- Мотокультиватор HONDA GS 430
- Колеса для транспортування
- Захисні крила
- Фрези – 4 шт.
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Минимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная глубина обработки | 15 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Червячный редуктор |
| Сцепление | Муфта |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 4.2 л. с. |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3200 об/мин |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
- Цена: 8 800 ₴






