AL-KO Classic 4.62 P-A edition
Газонокосарка оснащена чотиритактним двигуном внутрішнього згоряння потужністю 2000 Вт або 2,7 л. с. Досить потужний двигун забезпечує можливість тривалої роботи газонокосарки без дозаправки. При цьому обсяг ДВС у цієї моделі становить 123 куб. см, що цілком достатньо для косіння газону будь-якої площі.Корпус цієї несамохідної газонокосарки від AL-KO виготовлений з високоякісної сталі. Його обтічна форма сприяє гарній аеродинаміці під час руху косарки по газону. Стійка колісна дека з металу добре гасить нерівності рельєфу і дозволяє безперешкодно здійснювати складні маневри навіть на розпушування грунту. При цьому обриси корпусу газонокосарки - класичні, володіють престижним видом і яскравим, незабутнім набором кольорів. .В комплекті до газонокосарці поставляється ніж, який у встановленому стані розташований під днищем корпуса. Ніж лопатевого типу виготовлений з високоякісного металу, стійкого до появи іржі. Він володіє підвищеною міцністю і довговічністю. При цьому гострота леза дозволяє легко зрізати навіть найбільш жорсткі стебла рослин на вашому газоні.Стрижка газону за допомогою класичної AL-KO Classic 4.66 P-A edition можлива у двох варіантах: ви можете налаштувати викид зрізаної трави назад або ж використовувати місткий кошик-травозбірник, який йде в комплекті до газонокосарці. Його обсяг складає 65 літрів, при цьому ємність травозбірника легко монтується і знімається, очищається від трави і має індикатор-світлодіод, що сигналізує про заповнення ємності, так що ви завжди будете точно знати, що пора очистити травозбірник..

Колеса в цій моделі газонокосарки зроблені з удароміцного пластика. Вони володіють досить великим діаметром - 180 мм для передніх і 205 мм для задніх, що забезпечує високу прохідність навіть на пересіченій місцевості. Ширина обода дозволяє легко долати перешкоди і зберігати стійкість обладнання навіть при виконанні поворотів на швидкості. При цьому пластик коліс тривалий час не потребуватиме заміни - він має високу міцність і не схильний до деформації при зіткненні з перешкодами..Управляти газонокосаркою AL-KO Classic 4.66 P-A edition можна з легкістю: її бензиновий двигун заводиться в лічені хвилини для повноцінної стрижки газону або клумб. Ви можете самі регулювати висоту покосу, а ширина .захоплення у цій моделі досить суттєва - одна смуга дорівнює 46 див Висота зрізу регулюється вручну за допомогою семиступінчастою системи регулювання на корпусі. При цьому мінімальна висота покосу - 25 мм, а максимальний рівень зрізу - 75 мм, що є стандартом для прибудинкових газонів.

Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Рекомендуемая площадь | 1100 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 460 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник, Задний выброс |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 65 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Нет |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 125 OHV |
| Объем двигателя | 123 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.1 кг |
- Цена: 18 000 ₴






