Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокоса FS 490(комплектація СТАНДАРТ)»
ОСОБЛИВОСТІ:
Редуктор і паливний бак захищені корпусом мотокоси.
Потужний двотактний двигун номіналом 5,3 кВт.
Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації.
Посилена система стартера, виключає виривання шнура.
Збалансована конструкція, ергономічна система управління.
Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту).
Зручний доступ до свічки запалювання.
Картер з магнієво-титанового сплаву.
Повністю металевий редуктор.
Ударостійкий пластик.
Захист від перегріву.
Низький рівень шуму.
Низький рівень вібрацій.
Захист від випадкового включення.
Устройство "Primer" (закачивает топливо в карбюратор для облегчения запуска двигателя при пониженных оборотах).
Система EasyStart (снижает усилие, необходимое при пуске мотора).
· Робочий об'єм циліндра: 58 см3
· Потужність: 5.3 кВт / 7.2 к.с.
· Кількість оборотів на холостому ходу: 2700 об/хв.
· Кількість оборотів max: 11000 об/хв.
· Об'єм бака: 0,65 л
· Тип двигуна: Двотактний
· Тип охолодження: повітряний
· Тип штанги: пряма, не розбірна
· Рівень шумового тиску: 98 dВА
· Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза: - 230/415/255 (мм)
· Подача волосіні: - напівавтоматична
· Паливна суміш: бензин Аі-92 + олія для 2-х тактних двигунів
· Антивібраційна система - Є
· Вага – 7,0 кг.
Комплектація:Коса, штанга 26 мм 1 шт,
· шпуля з ліскою 1 шт,
· 3 лопатсі 1 шт,
· переможний диск 1 шт
· ранцевий ремінь,
· 8-ми лопастний ніж,
· кріплення ручок та кожуха,
· ручка газу,
· редуктор нижній та верхній по 1 шт,
· мікстура для змішування,
· набір ключів для збирання,
· захисний кожух,
· інструкція універсал,
· гарантійний талон та чек з печаткою.
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ!

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Мощность двигателя | 5.3 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 230 мм |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
- Цена: 5 500 ₴









