
Мотокоса Husqvarna 470 N Limited Edition
4 700 ₴
4 230 ₴
- Готово к отправке
- Код: 470
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Мотокоса Husqvarna 470 N відноситься до професійного класу і є потужним і якісним садовим агрегатом. Користуються величезною популярністю на сьогоднішній день. Це пов'язано, перш за все, з їх відмінними технічними характеристиками, що ведуть з яких є наявність двотактного двигуна, який здійснює свою роботу за допомогою олії та бензину.
Призначена для роботи на складних ділянках з великою кількістю чагарників, бур'янів з товстим стеблом, пагонів молодих дерев. Для комфортної роботи має дворучну ручку. Завдяки різноманітним фрезам, що йдуть у комплекті, ви зможете ефективно скошувати траву, різні рослини, чагарник, обрізати гілки на деревах
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОКОСУ В УКРАЇНІ У НАС НА САЙТІ? На всю продукцію від нашого магазину! Гарантія 12 місяців з моменту покупки. Ви оплачуєте товар при отриманні. При доставці по Україні через Нову Пошту ви оплачуєте готівкою у відділенні. Також у Вас завжди є можливість сплатити замовлення на карту Приватбанку Кожна Мотокоса перевіряється на наявність несправності перед відправкою.При замовленні товару по телефоні наступнй товар зі знижкою 5%!
- Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації.
- Хромований циліндр.
- Посилена система стартера виключає виривання шнура.
- Збалансована конструкція, ергономічна система керування.
- Швидкознімний фільтр повітря (полегшує обслуговування інструменту).
- Зручний доступ до свічки запалювання
- Картер із магнієво-титанового сплаву.
- Карбюратор Walbro (Японія)
- Пристрій "Primer" (закачує паливо у карбюратор для полегшення запуску двигуна при знижених обертах).
- Система EasyStart (знижує зусилля, необхідне під час запуску двигуна).
Комплектація:
- Мотокоса Husqvarna 465 RII
- Штанга
- Велосипедна рукоятка з органами керування
- Інструкція з експлуатації
- Мірний бачок для змішування бензину з олією
- Одноплечовий ремінь
- 3-х лопатевий ріжучий диск – 1 шт.
- Котушка напівавтоматична – 1 шт.
- Набір ключів для збирання бензокоси
- Захисний кожух
Ми працюєм задля підтримання економіки нашої неньки УКРАЇНИ,СЛАВА УКРАЇНІ,будемо раді вашому відгуку про нас.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Максимальное количество оборотов | 13500 об/мин |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 2800 об/мин |
| Ширина скашивания ножа | 230 мм |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Husqvarna |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
- Цена: 4 230 ₴


