
Електричний конвектор NOREL PM 12 KET 1200 W з електронним термостатом
5 489,64 ₴
- В наличии
- Код: 710312
- +380 (98) 053-60-27Ігор
Конвектор електричний Norel (Норвегія).
Даний електричний конвектор відноситься до дизайнерської серії конвекторів. Має електронний термостат, підключається до мережі електроживлення через стандартний роз'єм (розетку). Має висоту 350 мм. Це зручно і практично в тих випадках коли немає можливості зігрітися від центрального або автономного опалення, або воно не дуже ефективно.
Конвектор NOREL PM12 KET (1200 Вт) з електронним термостатом. Кріпиться до стіни на спеціальних кронштейнах (входить в комплект поставки) або встановлюється на підлозі (ніжки поставляються окремо), з кабелем та вилкою для підключення до мережі через розетку, не спалюють кисень і пил. Температурний діапазон термостата 6 - 35 ° C.
ПЕРЕВАГИ конвектора NOREL:
- Економічний, ефективний обігрів
- Простий в управлінні
- Легко встановлюється
- Не спалюють кисень і пил
- Захист від перегріву
- Безпечний для дітей, тварин
- Безшумне тепло
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Телефонуйте
і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ електричний конвектор ADAX
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADAX |
| Страна производитель | Норвегия |
| Мощность обогрева | 1200 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 84 мм |
| Ширина | 1065 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 5 489,64 ₴









