
Електроконвектор ADAX VP 914 RK Multi 1400 Вт (Норвегія)
4 146,81 ₴
- В наличии
- Код: 812600
- +380 (98) 053-60-27Ігор
ADAX Multi пропонує гнучкий підхід до управління електричними системами опалення, адаптується під Ваші вимоги. Якщо в майбутньому Ваші вимоги зміняться, Вам буде достатньо лише замінити термостати, що робиться дуже просто. Всі пристрої управління монтуються у верхній частині обігрівача, що зручно при настроюванні і регулюванні. Датчики термостатів - електронні, що гарантує точне підтримання температури, що особливо важливо для комфорту та енергозбереження.
Електроконвектори ADAX Multi мають елегантний мінімалістичний дизайн. Лінійка ADAX Multi представлена звичайними панельними конвекторами VP9 з висотою 37 см і плінтусні конвекторами VL9 з висотою 14 см, найнижчими плінтусні обігрівачі на ринку. Довжина обігрівачів варіюється від 49 до 181.3 см, а потужність - від 400 до 2000 Вт. Компактність серії конвекторів ADAX Multi вдало поєднується з функціональністю, що робить їх відмінним рішенням для будинків, дач та комерційних будівель.
ADAX Multi має низьку температуру поверхні і вбудований захист від перегріву. Додатково можна придбати захисні загородження для завіс та портьєр і кришки для термостатів.
Термостати для електроконвектора підбираються окремо.
Кілька причин для того, щоб придбати ADAX Multi:
- Термостати на вибір: програмовані та електронні
- Можливість подальшої заміни термостатів
- Компактний, елегантний дизайн
- Простий монтаж
- Автоматичний захист від перегріву - відключення при накритті.
Простий монтаж за допомогою настінного кронштейна, що входить в комплект поставки. Можуть бути змонтовані до підлоги за допомогою додаткових ніжок. Не спалюють кисень і не випалюють пил. Діапазон регулювання термостатів - 6 - 30°C.
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?
![]() |
Пропонуємо тільки оригінальний товар. | ![]() |
Офіційний дилер заводу. |
![]() |
Виконуємо гарантійні зобов'язання. | ![]() |
Оперативна доставка. |
Залишилися питання?
Дзвоніть і наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання.
ЯК ЗАМОВИТИ електричний конвектор ADAX
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовлення на сайті | Зв'язок менеджера протягом 10 хв |
Готівковий розрахунок | Відправка товару |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADAX |
| Страна производитель | Норвегия |
| Мощность обогрева | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 84 мм |
| Ширина | 1013 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Крепление на стену | Да |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 4 146,81 ₴









